ulotkazdrowia.pl

ulotkazdrowia.pl – zdrowie, uroda, moda

Suplement diety Saw Palmetto
Zdrowie

Suplement diety Saw Palmetto

Saw Palmetto Swanson to ziołowy suplement diety w tabletkach. Posiada Certyfikat Systemu Dobrej Praktyki Wytwarzania GMP, co gwarantuje jego najwyższą jakość na każdym etapie produkcji. Sporządzany jest z jagód palmy sabałowej, które są źródłem m.in.: fitosteroli, kwasów tłuszczowych oraz taniny.

 Dla kogo przeznaczony jest preparat Saw Palmetto Swanson?

Preparat Saw Palmetto Swansow przeznaczony jest głównie dla mężczyzn po 45 roku życia. Hamuje objawy andropauzy i poprawia samopoczucie w okresie towarzyszących jej zmian hormonalnych. Powstrzymuje androgenne łysienie, bo działa wzmacniająco na cebulki włosów. Redukuje także obecność fihydrotestosteronu (DHT), który odpowiada za przedwczesne ich wypadanie.

Jest polecany przy pierwszych problemach ze strony prostaty, takich jak częste oddawanie moczu lub nietrzymanie moczu. Wspomaga utrzymanie prawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego, ponieważ hamuje spadek testosteronu, w wyniku którego dochodzi do przerostu prostaty. Ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, zmniejsza także obrzęk tkanek.

 Właściwości palmy sabałowej 

Palma sabałowa, inaczej bocznia piłkowana, to roślina pochodząca z Ameryki Północnej. Została sprowadzona do Europy przez pierwszych osadników i od razu zwróciła uwagę ówczesnych medyków. Jej czarne, błyszczące owoce znane są z właściwości prozdrowotnych od XIX wieku.

Po raz pierwszy sięgnęli po nie Indianie zamieszkujący teren dzisiejszej Florydy. Stosowali je do leczenia chorób układu moczowego, takich jak nietrzymanie moczu i ból przy jego oddawaniu. Zaobserwowali także pozytywny wpływ palmy sabałowej na erekcję. Miała również wspierać leczenie obrzęku lub zaniku jąder.
Znane są także zapiski potwierdzające, że owoce palmy sabałowej podawano kobietom w celu złagodzenia bolesnych objawów miesiączkowania. Wierzono, że ich stosowanie ma pozytywny wpływ na płodność i przyspiesza zajście w ciążę. Zobacz więcej: https://www.witaminyswanson.pl.

Saw Palmetto Swanson a profilaktyka zdrowotna

Suplement Saw Palmetto Swanson poprawia samopoczucie i dodaje energii. Łagodzi procesy starzenia się organizmu i pozwala dłużej cieszyć się pełną sprawnością i zdrowiem. Redukuje niepokój towarzyszący spadkowi poziomu testosteronu i ułatwia zasypianie.

Zawarte w nim fitosterole obniżają poziom „złego” cholesterolu LDL. Tanina działa antykancerogennie i antybakteryjnie. W naturalny sposób wspiera układ odpornościowy.
Preparat Saw Pametto Swanson można kupić na stronie witaminyswanson.pl. Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę amerykańskiej firmy Swanson Health International.