Ulotka Zdrowia
Żurawina Cran Flora plus probiotyki - Solgar

Żurawina Cran Flora plus probiotyki - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Żurawina Cran Flora plus probiotyki

Żurawina Cran Flora to preparat zawierający probiotyki oraz Ester-C. Ponadto zawiera także pełnowartościowy koncentrat żurawiny wielkoowocowej.

Witamina C wzmacnia funkcjonowanie układu odpornościowego, a także zwiększa ilość bakterii probiotycznych. Może również hamować rozwój bakterii E. Coli. Działanie żurawiny i witaminy C jest synergiczne. Wyciąg z żurawiny wspiera wchłanianie witaminy C.

Produkt Żurawina Cran Flora jest:

  • bezglutenowy,
  • koszerny,
  • wegański wegetariański,
  • bez składników mlecznych.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 2 kapsułki na dzień należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Żurawina Cran Flora plus probiotyki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."