Ulotka Zdrowia
Zoxin-med - Leczniczy szampon przeciwłupieżowy

Zoxin-med - Leczniczy szampon przeciwłupieżowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zoxin

Zoxin-med to leczniczy szampon przeciwłupieżowy, który pomaga zwalczać nie tylko objawy, ale także przyczynę łupieżu. Może być również stosowany podczas łojotokowego zapalenia skóry i w trakcie występowania łupieżu pstrego. Produkt został wyprodukowany na urządzeniu zakupionym w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników.

Zoxin-med szampon skład:

- Substancją czynną leku jest ketokonazol.

1 ml szamponu leczniczego zawiera 20 mg ketokonazolu.

- Pozostałe składniki to: sodu lauryloeterosiarczan, betaina kokosowa, dietanoloamid kwasów oleju kokosowego, glikozydy kwasów oleju kokosowego i oleinian glicerolu, all-rac-alfa-tokoferol, polisorbat 20, imidomocznik, czerwień koszenilowa (E 124), kompozycja zapachowa 60910, sodu chlorek, kwas solny, woda oczyszczona.


Opinie Zoxin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."