Ulotka Zdrowia
Zovirax Intensive - Krem na opryszczkę

Zovirax Intensive - Krem na opryszczkę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 50 mg
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zovirax Intensive

Zovirax Intensive to preparat, który będzie w stanie powstrzymać opryszczkę w bardzo szybkim tempie. Krem w znaczący sposób zmniejsza szansę na rozwój opryszczki. Dzięki temu, problem można wyeliminować bardzo szybko. Podstawowym składnikiem kremu jest lek przeciwwirusowy.

Krem bardzo łatwo się rozsmarowuje i już po 40 sekundach zmienia barwę na przezroczystą.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Zovirax Intensive

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."