Ulotka Zdrowia
Zovirax Duo - Krem na opryszczkę

Zovirax Duo - Krem na opryszczkę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: GlaxoSmithKline
  • Pojemność: 50 mg + 10 mg
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zovirax Duo

Zovirax Duo to preparat, który jest w stanie powstrzymać zmiany opryszczkowe zanim zamienią się w fazę wrzodziejącą. Badania kliniczne potwierdziły skuteczność preparatu. Jeżeli krem zostanie zastosowany przy pierwszych oznakach opryszczki, można będzie się jej bardzo szybko pozbyć.

Głównymi składnikami preparatu jest acyklowir i hydrokortyzon. Działanie leku jest przeciwzapalne i przeciwwirusowe. Krem jest dostępny w małej poręcznej tubce. Najlepsze efekty uzyskasz stosując krem 5 razy na dzień przez 5 dni.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Zovirax Duo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."