Ulotka Zdrowia
Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy - Solgar

Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 100 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy

Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy to preparat, którego głównym składnikiem jest kwas kaprylowy będący kwasem nasyconym. Występuje w tłuszczach roślinnych oleju kokosowego, oleju palmowym oraz w tłuszczu zapasowym kóz i owiec. Nadaje specyficzny zapach serom. Kwas kaprylowy firmy Solgar otrzymywany jest z oleju roślinnego palmowego. Preparat bardzo szybko wchłania się.

Produkt Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy jest:

  • bezglutenowy,
  • wegański,
  • wegetariański,
  • bez składników mlecznych.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 1-2 tabletki na dzień należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 50-100 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Zmaksymalizowany Kwas Kaprylowy

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."