Ulotka Zdrowia
Zielony jęczmień Prosper Labs

Zielony jęczmień Prosper Labs

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Prosper Labs
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zielony jęczmień Prosper Labs

Organizm zanieczyszczony przez toksyny przestaje działać prawidłowo. Warto nie dopuścić do takiego stanu. Zielony jęczmień pomoże uwolnić ciało z wszelkich zanieczyszczeń.

Zielony jęczmień to preparat, dzięki któremu można skutecznie oczyścić organizm. Wszystko odbywa się przy użyciu całkowicie naturalnego środka. Pozytywnie wpływa na drogi żółciowe i pozwala zachować zdrową i dobrze funkcjonującą wątrobę. Ponadto wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Zielony jęczmień Prosper Labs - Stosowanie

Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po dwie kapsułki. Każdą należy popijać dużą ilością wody. Pierwsze efekty z jego stosowania będą widoczne po miesiącu.

Zielony jęczmień Prosper Labs- Bezpieczeństwo

W związku z tym, że Zielony Jęczmień został oparty na naturalnych składnikach, nie powoduje żadnych negatywnych skutków dla organizmu. Nie powinny go jednak przyjmować kobiety w ciąży, karmiące piersią, dzieci oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.


Opinie Zielony jęczmień Prosper Labs
Uleczka
Ocena produktu

Jakie jeszcze ma właściwości taki zielony jęczmień ?


Agza
Ocena produktu

Stosuje ten produkt regularnie co 3 miesiące przez miesiąc aby oczyścić organizm.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."