Ulotka Zdrowia
Zestaw na wrastające paznokcie - Scholl

Zestaw na wrastające paznokcie - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zestaw na wrastające paznokcie

Zestaw na wrastające paznokcie Scholl to produkt, który pomoże pokonać problem z wrastającymi paznokciami w dwóch krokach. Wszystko można będzie wykonać samodzielnie w domu.

Zestaw na wrastające paznokcie Scholl - zastosowanie

Pierwszym krokiem jest zastosowanie chłodzącego sprayu w aerozolu, który łagodzi ból towarzyszący wrastającemu paznokciowi. Należy nim spryskać okolice wrastającego paznokcia oraz skórę wokół. Pomiędzy kolejnymi zastosowaniami należy poczekać przynajmniej godzinę.

Następnym krokiem jest założenie klamry na paznokieć. Można ją założyć na paznokieć, który ma minimum 2 mm. Klamrę należy pozostawić na tydzień, zanim zostaje użyta nowa. Może upłynąć nawet 6 tygodni, zanim paznokieć urośnie na tyle, aby nie powodował dyskomfortu. Aby uzyskać natychmiastowy efekt, można stosować klamrę przez krótszy czas.

Działanie preparatu zostało potwierdzone w testach klinicznych.

Objawy wrastających paznokci

Krawędzie paznokci, które zaczynają wrastać w skórę powodują ucisk i prowadzą do powstania opuchlizny, a także zaczerwienienia wokół paznokcia. Te pierwsze łagodne objawy mogą bardzo szybko ulec pogorszeniu, jeżeli paznokieć nie zostanie poddany leczeniu w szybkim tempie. Dlatego właśnie należy zastosować zestaw Scholl, gdy tylko pojawią się pierwsze objawy tego problemu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Zestaw na wrastające paznokcie

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."