Ulotka Zdrowia
Zenella MED - Wyrób medyczny

Zenella MED - Wyrób medyczny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zenella MED

Zenella MED to wyrób medyczny, który należy stosować podczas wystąpienia infekcji intymnych. Działanie preparatu polega na ograniczeniu rozwoju mikroorganizmów chorobotwórczych, redukuje świąd i upławy oraz nieprzyjemny zapach, pomaga utrzymać fizjologiczne pH pochwy oraz likwiduje napięcie i suchość błon śluzowych pochwy.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • insulina – korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej,
  • kwas hialuronowy i witamina E – nawilżają błonę śluzową pochwy, łagodzą świąd, suchość i uczucie napięcia, a także zmniejszają podatność na mikrourazy.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek dopochwowych. Na dzień należy zastosować jedną tabletkę. Kuracja powinna trwać 7-10 dni. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie. W celach profilaktycznych, preparat można stosować dwa razy w tygodniu po jednej tabletce.


Opinie Zenella MED

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."