Ulotka Zdrowia
Żelowe kliny międzypalcowe - Scholl

Żelowe kliny międzypalcowe - Scholl

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Scholl
  • Pojemność: 3 sztuki
  • Postać: urządzenie
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Żelowe kliny międzypalcowe

Scholl Żelowe kliny międzypalcowe to miękkie kliny, które są w stanie ochronić bolące miejsca miedzy palcami stóp. Dają natychmiastową ulgę. Zapobiegają bolesnym uciskom i otarciom. Zapobiegają pogłębianiu się odcisków miedzy palcami.

Żelowe kliny międzypalcowe - Scholl zastosowanie

Produkt nadaje się jedynie do użytku zewnętrznego. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Żelowe kliny międzypalcowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."