Ulotka Zdrowia
Żelazo Gentle Iron łagodny preparat żelaza - Solgar

Żelazo Gentle Iron łagodny preparat żelaza - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Żelazo Gentle Iron łagodny preparat żelaza

Żelazo to preparat, którego głównym składnikiem jest żelazo, które jest bardzo ważnym składnikiem hemoglobiny. Dostępny jest w postaci łatwo przyswajalnej, czyli dwuglicynianu żelaza. Żelazo wchodzi w skład wielu enzymów oraz substancji układu odpornościowego. Niedobory żelaza mogą wywołać anemię, osłabienie koncentracji i problemy z uczeniem się. Stosowanie preparatu nie powoduje zaparć ani podrażnień jelitowo-żołądkowych. Polecany jest szczególnie kobietom w ciąży, u których zapobiega niedoborom żelaza bez skutków ubocznych.

Produkt Żelazo jest:

  • bezglutenowy,
  • wegański,
  • wegetariański,
  • koszerny,
  • bez składników mlecznych.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 1 kapsułkę na dzień należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 90 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Żelazo Gentle Iron łagodny preparat żelaza

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."