Ulotka Zdrowia
Żel z kasztanowca - 350 g DOZ

Żel z kasztanowca - 350 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 350 g
  • Postać: maść
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Żel z kasztanowca

Żel z kasztanowca, 350 g dzięki temu, że zawiera w swoim składzie również rutynę, świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry nóg.

Konsystencja żelu zapewnia uczucie lekkości i odświeżenia, utrzymując skórę nóg w bardzo dobrej kondycji. Poprawiona zostaje jej elastyczność oraz nawilżenie. Żel wykazuje również właściwości ochronne, przeciwzapalne. Poprawia także funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Skóra nóg po takiej kuracji znacznie lepiej wygląda, a naczynia krwionośne są znacznie bardziej ukrwione. Żel sprawdza się świetnie do pielęgnacji zmęczonej skóry nóg, skłonnej do pojawiania się pajączków. Niewielką ilość żelu należy nanieść na skórę nóg, nawet kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zapewni uzyskanie odpowiednich efektów.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Żel z kasztanowca

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."