Ulotka Zdrowia
Zdrowosen Melatonina - Pomaga na dobry sen

Zdrowosen Melatonina - Pomaga na dobry sen

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrowosen Melatonina

Zdrowosen Melatonina to suplement diety, który pomaga skrócić czas potrzebny do zaśnięcia.

Jego głównymi składnikami są:

  • melatonina – skraca czas potrzebny do zaśnięcia, a także łagodzi objawy dyskomfortu towarzyszącego nagłej zmianie strefy czasowej,
  • magnez i witamina B6 – zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspierają funkcjonowanie układu nerwowego.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek powlekanych. Jedną tabletkę należy przyjąć na godzinę przed snem, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparatu nie należy stosować po spożyciu alkoholu, w okresie ciąży lub laktacji, a także u dzieci. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby z zaburzeniami czynności wątroby, depresją, zaburzeniami funkcji układu odpornościowego, zaburzeniami hormonalnymi, padaczką lub zaburzeniami czynności nerek. Nie należy stosować preparatu łącznie z lekami immunosupresyjnymi (cyklosporyną), kortykosteroidami (Prednison), z nifedypiną (stosowaną m.in. w nadciśnieniu), z lekami uspokajającymi i nasennymi. Należy także uważać z prowadzeniem pojazdów, ponieważ preparat może wpływać na opóźnienie reakcji przez 5 godzin po zastosowaniu.

W składzie preparatu nie ma cukru, dlatego może być on stosowany przez diabetyków. Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Zdrowosen Melatonina

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."