Ulotka Zdrowia
Zdrovit Skurcz Rapid - 20 saszetek

Zdrovit Skurcz Rapid - 20 saszetek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Skurcz Rapid

Zdrovit Skurcz Rapid to suplement diety, który pomaga zwalcza skurcze. Jest to preparat magnezowy o specjalne skomponowanym składzie.

Jego głównymi składnikami są:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia,
  • potas – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego i mięśni, a także pomaga utrzymać właściwe ciśnienie we krwi,
  • witamina E – chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.

Preparat dostępny jest w postaci saszetek o smaku cytrynowym. Należy przyjmować środek dwa razy dziennie po jednej saszetce. Należy ją rozpuścić w 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat zawiera cukier i substancje słodzące. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.

Zdrovit Skurcz Rapid składniki:

cukier; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; węglan magnezu; cytrynian potasu; diwęglan potasu; substancje słodzące: cyklaminiany i sacharyny; aromat; octan DL-alfa tokoferylu (witamina E); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); barwnik: ryboflawiny.

Zawiera cukier i substancje słodzące.

Składnik 1 szaszetka (4000 mg) 2 szaszetki (2 x 4000 mg)
Witamina B6 1 mg (71%)* 2 mg (143%)*
Witamina E 5 mg alfa-TE (42%)* 10 mg E alfa T (83%)*
Magnez 60 mg (16%)* 120 mg (32%)*
Potas 140 mg (7%)* 280 mg (14%)*

* % realizacji zalecanego dziennego spożycia
alfa-TE - ekwiwalentu alfa-tokoferolu


Opinie Zdrovit Skurcz Rapid

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."