Ulotka Zdrowia
Zdrovit Skurcz Expert Masażer - Wyrób medyczny

Zdrovit Skurcz Expert Masażer - Wyrób medyczny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Skurcz Expert Masażer

Zdrovit Skurcz Expert Masażer to wyrób medyczny, który należy stosować w przypadku występowania skurczów łydek i w dolegliwościach mięśniowych.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • olejek z kosodrzewiny z Algau — działa przeciwzapalnie i rozkurczowo,
  • wyciąg z arniki — stosowany w bólach mięśni, likwiduje skurcze,
  • wyciąg z żywokostu — przyspiesza procesy gojenia,
  • allantoina — działa przeciwzapalnie,
  • olejek jojoba — działa łagodząco na procesy zapalne.

Cienką warstwę emulsji należy nałożyć na miejsce, na którym pojawił się skurcz. Wszystko dokładnie wmasować. Następnie należy wykonać masaż z użyciem masażera. Należy rozpocząć go od pięty, a rączka masażera powinna być skierowana ku górze. Masażer należy przeciągać w górę łydki jednocześnie uciskając. Za każdym razem masaż należy wykonywać w taki właśnie sposób. Masaż powinien trwać 10 minut.


Opinie Zdrovit Skurcz Expert Masażer

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."