Ulotka Zdrowia
Zdrovit Multiwitamina Minerały - Tabletki musujące

Zdrovit Multiwitamina Minerały - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit Multiwitamina Minerały

Zdrovit Multiwitamina Minerały to suplement diety dodający siły i energii, a także wspierający zdrowie. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, które chcą uzupełnić dietę w 10 niezbędnych witamin. Szczególnie polecany jest sportowcom, osobom prowadzącym aktywny tryb życia oraz osobom starszym.

Składniki zawarte w preparacie działają w następujący sposób:

  • witamina C i biotyna – wspierają prawidłowy metabolizm energetyczny i pomagają utrzymać funkcje psychologiczne w odpowiedniej kondycji,
  • witamina C, witamina B12, witamina B6 i foliany – wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o smaku pomarańczowym. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Jest to dopuszczalna dzienna dawka. Nie należy jej przekraczać. Środek nie zawiera cukru i substancji słodzacych, dlatego może być stosowany przez diabetyków.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.


Opinie Zdrovit Multiwitamina Minerały

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."