Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum - Optymalna dawka magnezu

Zdrovit Magnum - Optymalna dawka magnezu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Magnum

Zdrovit Magnum to suplement diety dostarczający do organizmu optymalną dawkę magnezu i witaminy B6.

Głównymi składnikami preparatu są:

  • witamina B6 – ułatwia wchłanianie magnezu z przewodu pokarmowego, łagodzi stany niepokoju, nie wpływa negatywnie na stan uczenia się i koncentrację,
  • magnez – stymuluje mechanizmy ochronne organizmu, wpływa na prawidłowy rozwój układu kostnego i wspiera funkcjonowanie organizmu.

Preparat powinno się przyjmować przede wszystkim w okresie dużego wysiłku fizycznego i psychicznego, w stanach zmęczenia, rozdrażnienia i stresu. Na dzień można przyjąć 1-2 tabletki preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie Zdrovit Magnum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."