Ulotka Zdrowia
Zdrovit magnum mgb6 - 240 tabletek

Zdrovit magnum mgb6 - 240 tabletek

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit magnum mgb6

Zdrovit magnum mgb6 240 tabletek to suplement diety dostarczający do organizmu magnez i witaminę B6.

Jego główne składniki działają w następujący sposób:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Osoby dorosłe mogą przyjąć 1-2 tabletki na dzień, popijając je wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przekroczenie zalecanej dawki może przynieść efekt przeczyszczający. Preparat powinno się stosować w okresie wzmożonej aktywności fizycznej i psychicznej, w stanach zmęczenia, rozdrażnienia i podczas zaburzeń snu.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.


Opinie Zdrovit magnum mgb6

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."