Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum Junior - Saszetki od 3 roku życia

Zdrovit Magnum Junior - Saszetki od 3 roku życia

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Magnum Junior

Zdrovit Magnum Junior saszetki to suplement diety przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia, które są wyjątkowo nerwowe, nadruchliwe i aktywne.

Jego głównymi składnikami są:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Preparat dostępny jest w postaci saszetek o smaku cytrynowym. Na dzień można podać dziecku 1-2 saszetki. Należy zawartość jednej saszetki rozpuścić w połowie szklanki wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdrovit Magnum Junior składniki:

cukier, pidolan magnezu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cytrynian magnezu, regulator kwasowości: wodorowęglan sodu, aromat, substancja słodząca: sukraloza, witamina B6.

Zawiera cukier i substancję słodzącą.

Składnik 1 saszetka  2 saszetki
Magnez 140 mg (37,3%)* 280 mg (74,7%)*
Witamina B6 0,47 mg (33,6%)* 0,94 mg (67,1 %)*

* % realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Zdrovit Magnum Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."