Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum forte - Tabletki musujące

Zdrovit Magnum forte - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit Magnum forte

Zdrovit Magnum forte tabletki musujące to suplement diety dostarczający do organizmu dzienną porcję magnezu i witaminy B6.

Składnikami preparatu są:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o cytrynowym smaku. Należy jedną tabletkę rozpuścić w 250 ml wody i wypić po posiłku. Jest to dawka, jaką można przyjąć w ciągu dnia. Nie należy jej przekraczać. Preparat przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. Powinno się go przyjmować w stanach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego, w stanach zmęczenia, rozdrażnienia i stresu.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdrovit Magnum forte tabletki musujące składniki:

regulator kwasowości: kwas cytrynowy; węglan magnezu; regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; substancja słodząca: cyklaminian sodu; aromaty; substancje słodzące: sacharynian sodu, sukraloza; witamina B6; barwnik: ryboflawiny 5'-fosforan sodowy; substancja słodząca: neohesperydyna. 1 tabletka zawiera 1,4 mg witaminy B6 oraz 375 mg magnezu.


Opinie Zdrovit Magnum forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."