Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum forte - Saszetki

Zdrovit Magnum forte - Saszetki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Magnum forte

Zdrovit Magnum forte saszetki to suplement diety zapewniający dzienną dawkę magnezu i witaminy B6. Ich działanie jest następujące:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Preparat dostępny jest w postaci saszetek. Jedną należy rozpuścić w 250 ml wody. Jest to dopuszczalna dzienna dawka. Nie należy jej przekraczać. Preparat mogą stosować osoby dorosłe i młodzież.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.


Opinie Zdrovit Magnum forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."