Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum forte - Kapsułki

Zdrovit Magnum forte - Kapsułki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Magnum forte

Zdrovit Magnum forte kapsułki to suplement diety dostarczający do organizmu dzienną porcję magnezu i witaminy B6.

Składnikami preparatu są:

  • magnez – zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie, a także wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego,
  • witamina B6 – wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, a także zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia.

Na dzień należy przyjąć jedną kapsułkę. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych. W jego składzie nie ma cukru, dlatego nadaje się dla diabetyków.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdrovit Magnum forte składniki:

regulator kwasowości: kwas cytrynowy; węglan magnezu; regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; substancja słodząca: cyklaminian sodu; aromaty; substancje słodzące: sacharynian sodu, sukraloza; witamina B6; barwnik: ryboflawiny 5'-fosforan sodowy; substancja słodząca: neohesperydyna. 1 tabletka zawiera 1,4 mg witaminy B6 oraz 375 mg magnezu.


Opinie Zdrovit Magnum forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."