Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum Chelat Max - Tabletki musujące

Zdrovit Magnum Chelat Max - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit Magnum Chelat Max

Zdrovit Magnum Chelat Max tabletki musujące. to suplement diety zawierający wysoko przyswajalny magnez i witaminę B6. Do organizmu zostanie dostarczona pełna porcja magnezu.

Składniki zawarte w preparacie mają następujące działanie:

  • witamina B6 i magnez – wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymują funkcje psychologiczne na odpowiednim poziomie, a także zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia,
  • magnez – utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni. Wchłania się w górnym odcinku przewodu pokarmowego, dzięki musującej postaci.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o cytrynowym smaku. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Jest to dopuszczalna dawka na dzień. Nie należy jej przekraczać. Środek zawiera substancje słodzące. Przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.


Opinie Zdrovit Magnum Chelat Max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."