Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnum Chelat Max - Tabletki

Zdrovit Magnum Chelat Max - Tabletki

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Zdrovit Magnum Chelat Max

Zdrovit Magnum Chelat Max tabletki to suplement diety zawierający wysoko przyswajalny magnez i witaminę B6. W jednej tabletce zawarta została dzienna porcja magnezu. Składniki zawarte w preparacie mają następujące działanie:

  • witamina B6 i magnez – wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, utrzymują funkcje psychologiczne na odpowiednim poziomie, a także zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia,
  • magnez – utrzymuje równowagę elektrolitową w organizmie oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.

Na dzień należy przyjąć jedną tabletkę preparatu, popijając ją wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Środek przeznaczony jest dla młodzieży i dorosłych.

Suplement diety należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.

Zdrovit Magnum Chelat Max tabletki składniki:

Chelat aminokwasowy magnezu (diglicynian magnezu), tlenek magnezu, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, witamina B6

składniki otoczki: substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloce-luloza i hydroksypropyloce-luloza, substancja przeciwzbrylająca: talk, triglicerydy, barwnik E 171.
Preparat nie zawiera cukru, może być stosowany przez diabetyków.

Zdrovit Magnum Chelat Max zawiera 375 mg jonów magnezu oraz 5 mg witaminy B6 w 1 tabletce.

  w 100 g produktu w 1 tabletce (1400 mg)
Wartość energetyczna 711 kJ/170,5 kcal 10 kJ/2,4 kcal
Tłuszcz w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g 0,7 g <0,01 g <0,01 g
Węglowodany 0 g 0 g
Błonnik 25 g 0,35 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g
Witamina B6 357,1 mg 5 mg (357 %)*
Magnez 26,8 g 375 mg (100 %)*

*% realizacji zalecanego dziennego spożycia


Opinie Zdrovit Magnum Chelat Max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."