Ulotka Zdrowia
Zdrovit Magnez + witamina B6 - Tabletki musujące

Zdrovit Magnez + witamina B6 - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 24 sztuki
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit Magnez + witamina B6

Zdrovit Magnez + witamina B6 to suplement diety, który pomaga uzyskać spokój, równowagę i koncentrację. Składniki zawarte w preparacie działają w następujący sposób:

  • Magnez i witamina B6 – pomagają utrzymać na odpowiednim poziomie metabolizm energetyczny i wspierają funkcjonowanie układu nerwowego. Zmniejszają także uczucie zmęczenia i znużenia.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Na dzień można przyjąć 3 tabletki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat zawiera cukier i substancje słodzące.

Środek polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełnienia diety o magnez i witaminę B6. Polecany jest głównie w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego, w trakcie ciąży i karmienia piersią. Powinny go przyjmować również osoby nadużywające alkoholu oraz kawy.

Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.

Zdrovit Magnez + witamina B6 składniki:

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu, węglan magnezu; fruktoza, substancja słodząca: cyklaminian sodu, aromat, substancja słodząca: sacharynian sodu, witamina B6, barwnik: ryboflawiny-5'-fosforan.

Zawartość składników odżywczych (w 3 tabletkach): witamina B6  2 mg (100%) magnez 300 mg (100%)

Zawiera cukier i substancje słodzące


Opinie Zdrovit Magnez + witamina B6

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."