Ulotka Zdrowia
Zdrovit Litorsal - Nawadnia, mineralizuje, elektrolizuje

Zdrovit Litorsal - Nawadnia, mineralizuje, elektrolizuje

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 24 sztuki
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit Litorsal

Zdrovit Litorsal to środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który gasi pragnienie i pomaga zachować odpowiednią równowagę wodno-elektrolitową w organizmie. Jest to możliwe, dzięki zawartości soli, glukozy i witaminy C oraz innych witamin i minerałów. Poleca się go głównie osobom, które chcą uzupełnić straty płynów powstałe w wyniku pocenia się w upalne dni i podczas aktywności fizycznej.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Należy pić niezależnie od posiłków do momentu ugaszenia pragnienia. Na dzień można przyjąć 3 tabletki.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturę pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdrovit Litorsa składniki:

Regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu; glukoza; dwuwodorofosforan potasu; substancja wypełniająca: sorbitol; witamina C; aromaty; substancje słodzące: cyklaminian sodu, aspartam i acesulfam K; barwniki: ryboflawiny-5-fosforan. 1 tabletka:

  • glukoza 400mg;
  • sód 264mg;
  • witamina C 60mg;

Opinie Zdrovit Litorsal

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."