Ulotka Zdrowia
Zdrovit calcium - Tabletki musujące cytrynowe

Zdrovit calcium - Tabletki musujące cytrynowe

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Zdrovit calcium

Zdrovit Calcium tabletki musujące to suplement diety o smaku cytrynowym, który powinien być przyjmowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania na wapń. Polecany jest kobietom w ciąży i karmiącym matkom.

Jedną tabletkę należy rozpuścić w 250 ml wody. Na dzień należy przyjąć trzy dawki preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie zbyt dużej ilości środka może wywołać efekt przeczyszczający.

Suplement należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy chronić go przed wilgocią.

Zdrovit Calcium tabletki musujące składniki:

regulator kwasowości: kwas cytrynowy i wodorowęglan sodu, węglan wapnia, substancje słodzące: cyklaminian sodu i sacharynian sodu, aromaty, barwnik: ryboflawiny-5-fosforan. 1 tabletka zawiera: wapń 300 mg   (37,5% realizacji dziennego zalecanego spożycia). 3 tabletki zawierają: wapń 900 mg (112,5 % realizacji dziennego zalecanego spożycia).


Opinie Zdrovit calcium

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."