Ulotka Zdrowia
Yerba Mate - O smaku grejpfruta z figą, 1,7 g DOZ

Yerba Mate - O smaku grejpfruta z figą, 1,7 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Yerba Mate

Yerba Mate o smaku grejpfruta z figą, 1,7 g, 20 saszetek to herbata pochodząca z Brazylii. Ten pobudzający napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego zapewni przyjemne doznania smakowe, dzięki aromacie z figi i grejpfruta.

Należy włożyć jedną torebkę do filiżanki i zalać ją 200 mln gorącej, ale nie wrzącej wody. Parzyć przez 3-5 minut. Mając nadciśnienie należy uważać na jej stosowanie ze względu na zawartość lukrecji. Herbatę należy przechowywać w suchym miejscu i zamkniętym opakowaniu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Yerba Mate

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."