Ulotka Zdrowia
Xenna Extra comfort - Tabletki drażowane

Xenna Extra comfort - Tabletki drażowane

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Xenna Extra comfort

Xenna Extra comfort to preparat dostępny w formie tabletek powlekanych, dzięki którym można leczyć w sposób doraźny zaparcia. Substancją czynną preparatu są sennozydy obecne w owocach krzewu Senna angustifoli. Preparat przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia. Lek ten zaliczany jest do leków przeczyszczających o szybkim działaniu. Efekty będą widoczne już po 8-10 godzinach od zastosowania.

Xenna Extra comfort - zastosowanie i dawkowanie 

Jedną tabletkę preparatu należy przyjąć na godzinę przed snem. Tabletki nie należy rozgryzać, ale połknąć w całości. Należy popić ją odpowiednią ilością wody.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Xenna Extra comfort

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."