Ulotka Zdrowia
Xenna błonnik - Wysoko skoncentrowany błonnik

Xenna błonnik - Wysoko skoncentrowany błonnik

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 200 g
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Xenna błonnik

Xenna błonnik to suplement diety przygotowany ze składników, które pozytywnie wpływają na perystaltykę jelit. Produkt zawiera wysoko skoncentrowany błonnik z otrębów pszennych, czyli łusek ziaren pszenicy odrzucanych podczas przemiału ziarna na mąkę. Preparat przeznaczony jest dla osób, które na co dzień chcą dbać o swoje zdrowie i chcą w znakomity sposób oczyścić organizm z toksyn i wyregulować pracę jelit.

Xenna błonnik - zastosowanie i dawkowanie

Preparat należy wsypać do szklanki z wodą i przed spożyciem wymieszać. Należy wypić co najmniej 250 ml wody lub soku na każde 5,5 g preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki, czyli dwóch łyżeczek preparatu. Produkt może być przyjmowany przez diabetyków oraz osoby stosujące dietę bezglutenową.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Xenna błonnik

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."