Ulotka Zdrowia
Xenna Balance Junior - Proszek do sporządzania roztworu

Xenna Balance Junior - Proszek do sporządzania roztworu

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Xenna Balance Junior

Xenna Balance Junior to produkt, który w naturalny sposób pomaga regulować pracę jelit u dzieci. Substancją aktywną produktu jest makrogol 3350. Działanie preparatu polega na zmiękczaniu stolca, co ułatwia wypróżnianie. Można go podawać u dzieci od 6 miesiąca życia. Można go stosować zarówno w przypadku leczenia doraźnego, jak i podczas przewlekłych problemów z zaparciami.

Xenna Balance Junior - dawkowanie 

Preparat dostępny jest w postaci proszku do przyrządzenia roztworu doustnego. Dostępny jest o pomarańczowym smaku. Zawartość saszetki z proszkiem należy rozpuścić w ¼ szklanki wody, soku lub innego płynu. Wszystko należy dokładnie wymieszać i podać dziecku do wypicia. Dawkę dobowa można podzielić i przyjmować w kilku porcjach w ciągu dnia. Dawkę można zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od indywidualnej reakcji na leczenie. Maksymalna dawka dobowa nie przekracza 6 saszetek.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Xenna Balance Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."