Ulotka Zdrowia
Wyciąg z nasion winogron - Proszek Myprotein

Wyciąg z nasion winogron - Proszek Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100g 200g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wyciąg z nasion winogron

Wyciąg z nasion winogron to preparat, w którego składzie znajduje się 95% proantocyjanidów oligomerycznych(OPC), czyli jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy.

Wyciąg z nasion winogron uzyskiwany jest z małych nasion i skórek czerwonego winogrona. Wykazano, że pozostaje w organizmie aż przez 72 godziny. Jest 20 razy silniejszy niż witamina C i 50 razy silniejszy niż witamina E.

Wyciąg z nasion winogron - dawkowanie

Zalecaną dzienną dawką jest 100 mg, które należy przyjmować jeden lub dwa razy na dzień. Preparat należy dodać do dowolnej ilości wody lub soku owocowego i spożyć natychmiast po przygotowaniu.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Wyciąg z nasion winogron

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."