Ulotka Zdrowia
Wyciąg z herbaty zielonej - Tabletki Myprotein

Wyciąg z herbaty zielonej - Tabletki Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 120/360 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wyciąg z herbaty zielonej

Wyciąg z herbaty zielonej to jeden z najzdrowszych środków, który pozytywnie wpływa na ludzkie zdrowie. Jest bogaty w wiele witamin i minerałów. Stanowi świetny dodatek do różnego rodzaju diet. Głównym czynnym związkiem w tym preparacie są polifenole zaliczane do najsilniejszych przeciwutleniaczy na świecie. Dzięki temu, picie zielonej herbaty lub przyjmowanie jej pod postacią kapsułek zapobiega skutkom starzenia się oraz niweluje obecność wolnych rodników w diecie.

Kolejnym czynnym składnikiem tego wyciągu jest galusan epigallokatechiny (EGCG), czyli najsilniejszy przeciwutleniacz wśród fenoli, który oddziałuje 100 razy silniej na organizm niż witamina C.

Wyciąg z herbaty zielonej - dawkowanie

Stosowanie wyciągu z herbaty zielonej w postaci tabletek jest dużo wygodniejszym sposobem na jej przyjmowanie niż parzenie zwykłej herbaty. Kapsułki działają na tej samej zasadzie co płyn. Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę od jednego do trzech razy na dzień. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dawki, ponieważ tabletki zawierają kofeinę, która może powodować podrażnienie nerwowe lub bezsenność.

Każda porcja (1 tabletka) dostarcza:

  • wyciąg z herbaty zielonej (20:1): 50mg (odpowiednik 1000mg liścia herbaty zielonej)
  • kofeina: 4mg
  • katechiny: 20mg
  • polifenole: 30mg
Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Wyciąg z herbaty zielonej

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."