Ulotka Zdrowia
Wyciąg z herbaty zielonej - Proszek Myprotein

Wyciąg z herbaty zielonej - Proszek Myprotein

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 100g 500g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wyciąg z herbaty zielonej

Wyciąg z herbaty zielonej w proszku to preparat o wysokiej zawartości bioflawonoidów i polifenoli zwalczający wolne rodniki i inne szkodliwe toksyny. Jest także bogatym źródłem galusanu epigallokatechiny (EGCG), silnym przeciwutleniaczem o ponad tysiąckrotnie większej skuteczności zwalczania wolnych rodników i prooksydantów niż witamina E.

Wyciąg z zielonej herbaty znany jest już od dawna i stosowany przez Chińczyków do leczenia różnego rodzaju bólów głowy, przy problemach z trawieniem lub jako środek poprawiający samopoczucie. Dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym, uznana została za świetny spalacz tłuszczu.

Wyciąg z herbaty zielonej - dawkowanie

Zalecaną dzienną dawką jest 100-200 mg przyjmowane od jednego do trzech razy na dzień. Preparat należy dodać do soku owocowego lub wody i spożyć natychmiast po przygotowaniu. Można również stosować go jako zwykłą herbatę.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Wyciąg z herbaty zielonej
Agniecha
Ocena produktu

zielona herbata oczyszcza ogranizm - a ten wyciag wzmaga to dzialanie! polecam wszystkim chcacym zrobic sobie maly detox na lato!


Marcel
Ocena produktu

dobry produkt do uzywania z innymi suplementami bialkowymi. zdecydowanie 5!


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."