Ulotka Zdrowia
Wyciąg z guarany - Proszek Myprotein

Wyciąg z guarany - Proszek Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wyciąg z guarany

Wyciąg z guarany to preparat oparty na guaranie, roślinie pochodzącej z Ameryki Południowej. Nasiona guarany znane są głównie z dużej zawartości kofeiny, dzięki czemu przyczyniają się do podkręcania przemiany materii, hamują apetyt, a także poprawiają sprawność fizyczną i umysłową. Zdecydowanie więc wszystkie osoby, które chcą poprawić wydolność swojego organizmu, a jednocześnie poprawić koncentrację powinny sięgnąć po ten suplement.

Dotąd ustalono, że guarana skłania mózg do ignorowania sygnałów dyskomfortu i zmęczenia. W związku z tym, przyczynia się do poprawy wyników podczas krótkotrwałego wysiłku o dużej intensywności. Szczególnie polecana jest więc ciężarowcom.

Ważne jest, aby racjonalnie podchodzić do przyjmowania tego suplementu, ponieważ w jej składzie znajduje się kofeina. Zbyt duża ilość składnika w organizmie może przyczynić się do drażliwości, palpitacji serca, naprężenia układu moczowego lub bezsenności.

Wyciąg z guarany - dawkowanie

Dozwoloną dzienną dawką jest 400 mg, które należy stosować od 1 do 3 razy na dzień. Najlepiej przyjąć podaną dawkę na 45 minut przed wysiłkiem. Można środek dodać do wody lub soku owocowego. Należy przygotowaną mieszankę spożyć od razu. Nie należy łączyć ten składnika z innymi suplementami.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Wyciąg z guarany

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."