Ulotka Zdrowia
Witamina K2 MK7 100 mcg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Witamina K2 MK7 100 mcg SUPERIOR 120 kaps - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina K2 MK7 100 mcg SUPERIOR 120 kaps

Witamina K2 MK-7 100 mcg SUPERIOR 120 kaps to suplement diety zawierający naturalną witaminę K2 w postaci MK-7. Jest to najlepiej przebadana i sprawdzona postać witaminy K. Pozyskiwana jest z natto ziaren soi, poddawanych naturalnemu procesowi fermentacji za pomocą bakterii Bacillus. 

Suplement diety zawierający witaminę K2 pozwala utrzymać w zdrowiu kości i stawy, zapobiega osadzaniu się wapnia w naczyniach krwionośnych, zapewnia prawidłową krzepliwość krwi, a także aktywuje białka GLA,

Suplement bardzo dobrze przyswaja się, ponieważ jego składniki zostały rozpuszczone w oleju sojowym. Dostępne są w postaci żelowych kapsułek. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina K2 MK7 100 mcg SUPERIOR 120 kaps

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."