Ulotka Zdrowia
Witamina K2 100 µg MK7 - Solgar

Witamina K2 100 µg MK7 - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina K2 100 µg MK7

Witamina K2 100 µg to preparat, którego głównym składnikiem jest witamina K. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w krzepnięciu krwi i utrzymywaniu kości w dobrym stanie. Witamina K2 odznacza się wysoką biodostępnością i większą aktywnością w organizmie. Produkty bogate w witaminę K to między innymi jarmuż, szpinak, zielona herbata i owies.

Produkt jest bezglutenowy.

Witamina K2 100 µg - Dawkowanie

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 1 kapsułkę na dzień należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 50 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Bez zgody lekarza preparatu nie mogą przyjmować osoby zażywające warfarynę lub inne leki przeciwkrzepliwe.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina K2 100 µg MK7

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."