Ulotka Zdrowia
Witamina D3 Dozia - Tabletki do ssania dla dzieci DOZ

Witamina D3 Dozia - Tabletki do ssania dla dzieci DOZ

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 15 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 Dozia

Witamina D3 Dozia, tabletki do ssania dla dzieci 15 szt. jest produktem w formie tabletek do ssania, przeciwdziałającym niedoborom witaminy 3 w organizmie, na który jest się narażonym choćby ze względu na zbyt małą dawkę słońca.

Witamina D3 Dozia, tabletki do ssania dla dzieci 15 szt.

Przeznaczony jest dla dzieci od trzeciego roku życia. Jest przez nich chętnie spożywany ze względu na przyjemny, owocowy smak. Jedno opakowanie zawiera 12 gram produktu, co jest podzielone na 15 pojedynczych tabletek. Produkt jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dla dzieci od trzeciego roku życia dzienna norma dawkowania to od jednej do dwóch tabletek, w przypadku dorosłych norma stanowi dwie tabletki. Nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych – w składzie produktu nie występują alergeny ani gluten. Nie należy jednak przekraczać zalecanej dziennej dawki produktu, mogą wtedy wystąpić niepożądane reakcje.

Skład Witamina D3 Dozia, tabletki do ssania dla dzieci
Nie zawiera glutenu, ani alergenów.

Składnik Zawartość w 1 tabletce % RWS Zawartość w 2 tabletkach % RWS
Witamina D 10 µg 200 % 20 µg 400 %

  RWS (%) - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Masa netto
12 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina D3 Dozia
Mat
Ocena produktu

Super produkt. Stosuje regularnie polecam


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."