Ulotka Zdrowia
Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte - Singularis

Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte

Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte to suplement diety, którego głównym składnikiem jest witamina D3 w postaci cholekalcyferolu. Została zawieszona w oleju sojowym, co zapewnia jej skuteczne działanie i odpowiednie wchłanianie.

Preparat polecany jest przede wszystkim osobom, które nie są w stanie przyswajać wystraczającej ilości promieni słońca, aby ich organizm mógł być wzbogacany o witaminę D3. Polecany przede wszystkim osobom z nadwagą i w profilaktycznym leczeniu chorób związanych z biodostępnością witaminy D3 zatrzymanej w tkance tłuszczowej.

Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte - zastosowanie

Preparat powinny stosować osoby, które chcą zapobiec rozwojowi chorób serca, a także dolegliwości związanych z układem krążenia. Suplement polecany jest osobom cierpiącym na osteoporozę, krzywicę i skrzywienia kręgosłupa, a także w przypadku wystąpienia zaburzeń funkcjonowania układu odpornościowego. Preparat ten mogą przyjmować także kobiety w ciąży, a także będące w okresie menopauzy.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina D3 5000 IU SUPERIOR Forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."