Ulotka Zdrowia
Witamina D3 - 2500 Jednostek witaminy Myprotein

Witamina D3 - 2500 Jednostek witaminy Myprotein

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 180/360 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3

Witamina D3 to preparat, który uzupełni braki witaminy D3 w Twoim organizmie. Witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach. Niewielkie jej ilości można znaleźć w rybach, jajkach i mleku. Każda kapsułka tego suplementu dostarcza do organizmu 2500 jednostek witaminy D3. Zalecane jest przyjmowanie jednej porcji żel-kremu na dzień, najlepiej w trakcie posiłku.

Witamina D3 jest bardzo ważna dla organizmu, ponieważ przyczynia się do wchłaniania wapnia i fosforu, a także wpływa pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie mięśni i kości. Ma także wpływ na funkcjonowanie układu immunologicznego i podział komórek.

Witamina D3 - 2500 Jednostek - dawkowanie

Preparat ten mogą stosować wszystkie osoby, które chcą uzupełnić braki witaminy D3 w swoim organizmie, a także sportowcy, by zwiększyć wydajność swoich mięśni.

Zawartość w jednej porcji żel-kremu:
witamina D3: 62,5 μg (2500 IU)

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Witamina D3

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."