Ulotka Zdrowia
Witamina D3 2500 IU płyn - Solgar

Witamina D3 2500 IU płyn - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 59 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 2500 IU płyn

Witamina D3 2500 IU (62,5 µg) płyn to preparat dostępny w płynie. Zawiera naturalną witaminę D3 gotową do spożycia i przyswojenia przez organizm. Można przyjmować środek bezpośrednio z kroplomierza lub jako dodatek do wybranych gotowych zup lub sałatek. Płyn można dodawać również do napojów, m.in. soków warzywnych i owocowych.

Produkt Witamina D3 2500 IU jest:

  • bezglutenowy,
  • wegetariański,
  • koszerny,
  • bez składników mlecznych.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 0,5 ml na dzień, czyli pół kroplomierza należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 118 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina D3 2500 IU płyn

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."