Ulotka Zdrowia
Witamina D3 2000 - Na 2 miesiące stosowania Doppelherz

Witamina D3 2000 - Na 2 miesiące stosowania Doppelherz

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Queisser Pharma
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 2000

Witamina D3 2000 to suplement diety zawierający najwyższą dawkę naturalnej witaminy D3. Polecana jest wszystkich dorosłym osobom zdrowym, w celu zwiększenia odporności, wsparcia dla pracy mięśni i dla zdrowych kości. Szczególnie stosowanie tej witaminy polecane jest osobom spędzającym większość dnia w pomieszczeniach, osobom stosującym filtry UV lub unikających słońca. Powinny ją przyjmować również osoby starsze i z nadwagą.

1 kapsułkę preparatu należy przyjąć po posiłku. Najlepsze efekty można uzyskać podczas regularnego stosowania przez cały rok. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Środka nie należy podawać dzieciom bez konsultacji z lekarzem. Nie mogą go również stosować osoby chore na cukrzycę oraz nietolerancję glukozy i laktozy.

Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturę 25 stopni Celsjusza.

Witamina D3 2000 Doppelherz składniki:

olej sojowy rafinowany, żelatyna, subst. nawilżająca: glicerol, cholekalcyferol (wit.D3).

Składnik w 1 kapsułce RWS*
Witamina D3 (2000 j.m.**) 50 mcg 80 %*

*  % referencyjnej wartości spożycia ** jednostek międzynarodowych (I.U.)


Opinie Witamina D3 2000

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."