Ulotka Zdrowia
Witamina D3 1000 j.m. - Tabletki do ssania, 60 szt DOZ

Witamina D3 1000 j.m. - Tabletki do ssania, 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 1000 j.m.

Witamina D3 1000 j.m., tabletki do ssania, 60 szt. o smaku ananasowym wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz pomagają zachować w zdrowiu kości i zęby.

Zalecane są do stosowania przez osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 3 roku życia. Najlepsze efekty uzyskasz stosując jedną tabletkę dziennie. Przekroczenie zalecanej dawki może wiązać się z wystąpieniem skutków ubocznych. 

Nie zawiera glutenu ani alergenów,

Skład 1 tabletki i dziennej porcji do spożycia:

Składnik odżywczy 1 tabletka RWS (%)*
Witamina D3 25 mcg 500

* RWS (%) - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Masa netto
51 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina D3 1000 j.m.

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."