Ulotka Zdrowia
Witamina D3 1000 j.m. - Tabletki 60 szt DOZ

Witamina D3 1000 j.m. - Tabletki 60 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina D3 1000 j.m.

Witamina D3 1000 j.m., kapsułki, 60 szt. to suplement diety poprawiający funkcjonowanie układu odpornościowego. Pomaga utrzymać w zdrowiu kości i zęby, a także zapewnia prawidłowe funkcjonowanie mięśniom. Należy przyjmować każdego dnia jedną kapsułkę preparatu. Ważne, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. 

Składniki Olej słonecznikowy rafinowany, żelatyna wieprzowa (składnik otoczki), glicerol (substancja glazurująca), cholekalcyferol w oleju MCT.

Składniki 1 kapsułka RWS (%)*
Witamina D3 25 µg (1000 j.m.) 500%
* RWS (%) – referencyjna wartość spożycia
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina D3 1000 j.m.

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."