Ulotka Zdrowia
Witamina C 1000 mg - Tabletki musujące, 20 szt DOZ

Witamina C 1000 mg - Tabletki musujące, 20 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina C 1000 mg

Witamina C 1000 mg, tabletki musujące, 20 szt. pomagające w uzupełnieniu diety o witaminę C. Suplement wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, niweluje zmęczenie i znużenie.

Witamina C 1000 mg, tabletki musujące, 20 szt DOZ

Polecany jest osobom dorosłym do codziennego stosowania. Należy jedną tabletkę rozpuścić w 200 mln wody. Preparatu nie powinny przyjmować osoby, które są uczulone na jakikolwiek z jego składników. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Skład Witamina C 1000 mg, tabletki musujące

1 tabletka i zalecana dzienna porcja do spożycia zawiera:

Witamina C (kwas L-askorbinowy) 1000 mg (1250% RWS)

Masa netto
80 g

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina C 1000 mg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."