Ulotka Zdrowia
Witamina A+E - Tabletki powlekane 30 szt DOZ

Witamina A+E - Tabletki powlekane 30 szt DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: DOZ S.A.
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Witamina A+E

Witamina A+E, kapsułki, 30 szt. to złożony suplement diety pozytywnie wpływający na organizm. Witamina A poprawia kondycję skóry oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania błon śluzowych.

Pomaga również utrzymać wzrok w odpowiedniej kondycji. Witamina E ochrani komórki przed stresem oksydacyjnym. Należy przyjmować jedną kapsułkę dziennie minimum przez 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. 

Składniki Olej słonecznikowy rafinowany, olej archaidowy zawierający palmitynianretinylu, octan DL-alfa-tokoferylu, żelatyna wieprzowa(składnik otoczki), glicerol (substancja glazurująca), woda (q.s.). Skład 1 kapsułki i zalecanej dziennej porcji do spożycia:

Składniki  1 kapsułka RWS (%)*
Witamina A 800 mcg 100%
Witamina E 20 mg 167%

* RWS (%) – Referencyjna wartość spożycia

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Witamina A+E

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."