Ulotka Zdrowia
Whey To Go białko serwatkowe - Solgar

Whey To Go białko serwatkowe - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 454 gram
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Whey To Go białko serwatkowe

Whey To Go to białko serwatkowe o naturalnym smaku czekoladowo-kakaowym. Wytwarzane jest z mieszaniny, w wyjątkowy sposób produkowanych izolatów i koncentratów białka. Dodatkowymi składnikami preparatu są:

  • L-Glutamina w wolnej postaci – najpowszechniej występujący aminokwas w organizmie. Odgrywa bardzo ważną rolę w metabolizmie i utrzymaniu mięśni,
  • BCAA w wolnej postaci – podstawowe aminokwasy, czyli izoleucyna, leucyna i walina. Pomagają zachować tkankę mięśniową w momencie stresu czy metabolizmu mięśni.

Produkt Whey To Go jest wegetariański.

Najlepiej stosować środek w trakcie posiłku. 34 gramy, czyli jedną płaską miarkę należy przyjmować każdego dnia. Kuracja preparatem powinna trwać 13 dni. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Whey To Go białko serwatkowe

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."