Ulotka Zdrowia
Whey 100 - 100% koncentratu białka serwatkowego

Whey 100 - 100% koncentratu białka serwatkowego

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 1500g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Whey 100

WHEY 100 to najwyższej jakości koncentrat białka serwatkowego, który stanowi idealne źródło pełnowartościowych protein zwierzęcych. Preparat jest bogaty we wszystkie niezbędne do budowy włókien mięśniowych aminokwasy, w tym w BCAA i L-Glutaminę. Doskonale rozpuszcza się i wchłania. Pomaga rozbudowa muskulaturę.

Whey 100 - dawkowanie i zastosowanie jako dodatek do diety

Środek jest idealny do codziennego uzupełniania białka, które szybko dostarczane jest do organizmu i pobudza do wzrostu mięśnie. Produkt doskonale nadaje się także do zwiększania wartości odżywczej posiłków i uzupełniania ich o dodatkowe łatwo strawne białko. Osobom o wolniejszej przemianie materii zaleca się stosowanie preparatu przed snem oraz między posiłkami, co pozwala znacząco przyspieszyć metabolizm.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Whey 100

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."