Ulotka Zdrowia
Wata bawełniana - 100%, 50 g DOZ

Wata bawełniana - 100%, 50 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 50 g
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wata bawełniana

Wata bawełniana 100%, 50 g nadaje się do wykonywania okładów i kompresów oraz przemywania zainfekowanych miejsc z użyciem środków dezynfekujących.

Wykorzystywana również, jako materiał chłonny do celów opatrunkowych oraz higienicznych. Można zastosować również, jako podkład pod gips. Waty nie należy nakładać bezpośrednio na uszkodzoną skórę. Należy chronić ją przed ogniem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Wata bawełniana

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."