Ulotka Zdrowia
Wata bawełniana 100%, 200 g DOZ

Wata bawełniana 100%, 200 g DOZ

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Paso
  • Pojemność: 200 g
  • Postać: gaza
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Wata bawełniana 100%, 200 g DOZ

Wata bawełniana 100%, 200 g sprawdza się do wykonywania opatrunków i kompresów. Można ją wykorzystać do przemywania zainfekowanych miejsc z użyciem środków dezynfekujących. Wykorzystywana jako materiał chłonny przy opatrunkach i do celów higienicznych. Watę można zastosować, jako podkład pod gips. Nie należy jej stosować bezpośrednio na uszkodzoną skórę. Należy chronić ją przed ogniem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Wata bawełniana 100%, 200 g DOZ

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."